Apie Mane

Kelionės po pasaulį bei daugybė valandų, paskirtų saviugdai įvairausiose srityse, suteikė galimybę į pasaulį pažiūrėti kur kas plačiau negu kada nors galėjau įsivaizduoti. Sėkminga 15 metų patirtis muzikos industrijoje bei nuolatinis gyvenimas menininkų apsuptyje paskatino mane domėtis fotografija ir laikui bėgant supratau, kad pagaliau atradau būtent tai, ko ilgai ieškojau.

Paprastumas, nuoširdumas, natūralios emocijos – tai žodžiai, apibūdinantys ne tik tai, ko ieškau fotografijoje, bet ir tai, kas mane itin žavi kasdieniniame gyvenime. Esmine mano užduotis yra gerai suprasti kiekvieno kliento poreikius ir iki galo juos išpildyti. Spontaniški sprendimai asmeniniame gyvenime tik dar labiau sustiprina atsakomybės jausmą mano veiklos metu, todėl įgytas žmonių pasitikėjimas manimi dažnai virsta draugyste ir bendravimu ne tik fotosesijos metu, bet ir už jos ribų!

Papildoma informacija:

Daugiau nei 130 vestuvių fotografavimo patirtis!

Fotografuoju ir konsultuoju tiek visoje Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Labai mėgstu naujus iššūkius, todėl jeigu norite su manimi bendradarbiauti ar tiesiog susipažinti – susisiekite!

Linkėjimai,
Dovydas:)